
Powitanie Lata, Etap I konkursu kulinarnego Polska smakuje
„Powitanie lata” to cykliczne wydarzenie, w tym roku wypada 27 czerwca i jest to dzień kiedy Golczewo staje się centrum letnich atrakcji i dobrej zabawy. Huczne Powitanie Lata jak co roku przyciągnie licznie mieszkańców i turystów. Organizatorzy przygotowują program artystyczny zarówno z udziałem gwiazd telewizji jak również promują lokalnych artystów. Podobnie gmina dba o element promocji lokalnej tradycji, kultury.
Będą rękodzieła, pokazy taneczne, gra terenowa, atrakcje dla dzieci, zabawy animacje, niespodzianki. To tu właśnie startujemy z naszym flagowym konkursem „Polska Smakuje”- konkursem, który ma na celu pokazanie bogactwa smaków, kunszt, serce jakie jest wkładane w potrawy przygotowywane przez Panie, Panów
z kół gospodyń wiejskich. To w Golczewie właśnie w tym roku wyłonimy pierwszych zwycięzców – laureatów – najlepsza potrawa i przygotowujące ją Panie z KGW przejdą do kolejnego etapu rywalizacji połączonej z dobrą zabawą.
Chcecie spędzić miło czas w tym bardzo atrakcyjnym miejscu w zachodniopomorskiem – w otoczeniu pięknego jeziora – koniecznie zapiszcie datę i powitajcie tegoroczne lato w Golczewie!
Dodatkowe szczegóły
Województwo - zachodniopomorskie
